BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC

Klubový šampion

Výsledky soutěže PES a FENA ROKU 2016

AGILITY - PSI
1. Twinkle Drake z Černobílých - Brodová Jana
2. Wendevick Keepsake - Vajcová Šárka
3. Buddy od Dupíků - Urbanová Jana

AGILITY - FENY
1. Aya Blue Caves - Havlíčková Olga
2. Quiet Riot z Černobílých - Brodová Jana
3. Purple Mountains Birte - Vernerová Eliška

COURSING - PSI
ČESTNÁ CENA - Alvin Borgri - Eggová Alena

COURSING - FENY
1. Cessie Hvězda Els - Koubková Eva
2. Hottie GrAnt Bohemia Alké - Koubková Eva

DOGDANCING - PSI
1. Caccao IN Unis Kynopolis - Kamrádová Pavla
2. Anthony Hop Skins Zamunda - Fialová Zuzana
3. EX Speedy Dream - Nosková Marcela

DOGDANCING - FENY
1. Mystic Layla Aibara - Ištvánková Irena
2. Action Jerry Malina Gang - Smolíková Alena
3. Illusion Magic Aibara - Malá Petra

DOGFRISBEE - PSI
1. Amazing Cloudy ranč - Nosková Kristýna
2. Garet z Temného hvozdu - Nosková Marcela
3. EX Speedy Dream - Nosková Marcela

DOGFRISBEE - FENY
1. Action Jerry Malina Gang - Smolíková Alena
2. Awesome Kira Crazy Fellow - Smolíková Alena
3. Illusion Magic Aibara - Malá Petra

FLYBALL - PSI
1. Enjoy It With Me Speedy Dream - Mračková Kateřina
2. EX Speedy Dream - Nosková Marcela
3. Brou Czech Bowie Fast and Foolish - Nováková Michaela

FLYBALL - FENY
1. AC-DC Fast and Foolish - Nováková Michaela
2. Hottie GrAnt Bohemia Alké - Koubková Eva
3. Fata Morgana Dajavera - Medunová I., Meduna P.

MUSHING - FENY
1. Beruška z Vlčí chaloupky - Stanovská Šárka
2. Awesome Kira Crazy Fellow - Smolíková Alena
3. Action Jerry Malina Gang - Smolíková Alena

OBEDIENCE - PSI
1. Trust your heart Conalls Joy - Gabrielová Lucie
2. Amigo de Fox Redrob Fenix - Barošová Kristýna
3. Hummer Mintaka - Grešová Jana

OBEDIENCE - FENY
1. Andromeda Sub Tilia - Valešová Dana
2. Never Never Land Va Va Voom - Barošová Kristýna
3. Draco Esmee Wonderfull Dream - Sedláčková Petra

PASENÍ - PSI
1. Harper Ferenčík - Svobodová Helena
2. Only For Jet Bohemia Patrix - Jetmarová Lucie
3. Quicksilver Bohemia Patrix - Stašková Vendula

PASENÍ - FENY
1. Great Kiri at Adelaine Hope - Frumarová Tereza
2. Terezka Dajavera - Sommrová Jana
3. Cara Melca Koryfej - Semecká Nella

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE - PSI
1. Casie od Appaloosek - Lepařová Michaela
2. Agent Spock Dizzy Shark - Zelyczová Renata
3. Fire and Ice Tennant - Hejtmánková Pavla

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE - FENY
1. Dancing Queen Borders of Sweetwood - Štýbrová Beata
2. Hottie GrAnt Bohemia Alké - Koubková Eva
3. Bomb Blaster Nica Bohemica - Panznerová Monika

TREIBBALL - PSI
ČESTNÁ CENA - Blossom Garden's Cool Mint - Šulíková Lenka

VÝSTAVY - PSI
1. Buddy od Dupíků - Urbanová Jana
2. American Dexter Morgan of Real Shepherds - Šmolíková Taťána
3. Heavenly Rebel Jeffija - Novotná Petra

VÝSTAVY - FENY
1. Fairytale Joy OfMine von der Boeler-Heide - Andree Jana
2. Bomb Blaster Nica Bohemica - Panznerová Monika
3. Amelia Mersey - Vojtěšková Kateřina

ZÁCHRANAŘINA - PSI
1. Chance Slezský hrádek - Zamykalová Pavla
2. Kelliegardens Gim - Matzenauerová Iveta
3. Athos z Keblických strání - Urbanová Jana

VŠESTRANNÝ PES
1. EX Speedy Dream - Nosková Marcela
2. Quicksilver Bohemia Patrix - Stašková Vendula

VŠESTRANNÁ FENA
1. Hottie GrAnt Bohemia Alké - Koubková Eva
2. Cessie Hvězda Els - Koubková Eva
3. Awesome Kira Crazy Fellow - Smolíková Alena

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com