BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC

Klubový šampion

Výsledky soutěže PES a FENA ROKU 2017

AGILITY PES
1. Twinkle Drake z Černobílých - Brodová Jana
2. Blossom Garden's Cool Mint - Šulíková Lenka
3. Buddy od Dupíků - Urbanová Jana Mgr.

AGILITY FENA
1. Azulay Ninuland - Havlíčková Olga
2. Quiet Riot z Černobílých - Brodová Jana
3. Aya Blue Caves - Havlíčková Olga

COURSING PES
1. Alvin Borgri - Eggová Alena
2. Jack z Bengasu - Kejaková Hana a Dominika Ing.
3. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra

COURSING FENA
-

DOGDANCING PES
1. Anthony Hop Skins Zamunda - Fialová Zuzana
2. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra

DOGDANCING FENA
1. Mystic Layla Aibara - Ištvánková Irena
2. Action Jerry Malina Gang - Smolíková Alena
3. Awesome Kira Crazy Fellow - Smolíková Alena

DOGFRISBEE PES
1. Amazing Cloudy ranč - Nosková Kristýna
2. Garet z Temného hvozdu - Nosková Marcela
3. EX Speedy Dream - Nosková Marcela

DOGFRISBEE FENA
1. Action Jerry Malina Gang - Smolíková Alena
2. Awesome Kira Crazy Fellow - Smolíková Alena

FLYBALL PES
1. Ali Farmička - Brožovská Michaela
2. Brou Czech Bowie Fast and Foolish - Nováková Michaela
3. EX Speedy Dream - Nosková Marcela

FLYBALL FENA
1. Cessie Hvězda Els - Koubková Eva
2. AC-DC Fast and Foolish - Nováková Michaela
3. Hottie GrAnt Bohemia Alké - Koubková Eva

MUSHING PES
1. NUTTI Deabei - Hávová Kristýna

MUSHING FENA
1. Beruška z Vlčí Chaloupky - Fritschová Šárka Mgr.
2. Awesome Kira Crazy Fellow - Smolíková Alena
3. Coney Brillante Estrella - Rousek Miloslav

OBEDIENCE PES
1. Amigo de Fox Redrob Fenix - Barošová Kristýna
2. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra
3. Hummer Mintaka - Grešová Jana

OBEDIENCE FENA
1. Never Never Land Va Va Voom - Barošová Kristýna
2. Andromeda Sub Tilia - Valešová Dana
3. Kirke Želečský Hrádek - Grešová Jana

PASENÍ PES
1. JAY Mintaka - Topinková Milena
2. Harper Ferenčík - Svobodová Helena
3. Joker of Bungee-Borders - Jetmarová Lucie

PASENÍ FENA
1. I-Gyfu - Rájová Daniela
2. Al Caira Working Gangster - Opočenská Petra
3. Eta Carinea Anne's Dream - Občanská společnost DSi, z.s.

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE PES
1. Ary Norje - Vítková Dominika
2. Anthony Hop Skins Zamunda - Fialová Zuzana
3. Alchemist's Amulet Nica Bohemica - Žaža Vladimír Ing.

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE FENA
1. Bathsheba z Krojčenku - Grešová Jana
2. Hottie GrAnt Bohemia Alké - Koubková Eva
3. Bomb Blaster Nica Bohemica - Panznerová Monika

TREIBBALL PES
1. Born to be wild Hardy Origin - Skalová Marcela
2. Velox Crur Zulu - Šulíková Lenka
3. Blossom Garden's Cool Mint - Šulíková Lenka

TREIBBALL FENA
-

VÝSTAVY PES
1. American Dexter Morgan of Real Shepherds - Šmolíková Taťána
2. Alego the Beau Legemond - Mazánek Václav Ing.
3. Jump for Joy Jeffija - Novotná Petra Mgr.

VÝSTAVY FENA
1. Bomb Blaster Nica Bohemica - Panznerová Monika
2. Azura Ora Daedra z Černobílých - Vaňková Lucie
3. Alderaan Butterfly - Zatloukalová Anna

ZÁCHRANAŘINA PES
1. Bodie Crazy Hola-Hopa - Kratochvílová Zuzana

ZÁCHRANAŘINA FENA
-

VŠESTRANNÝ PES
1. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra

VŠESTRANNÁ FENA
1. Awesome Kira Crazy Fellow - Smolíková Alena
2. Hottie GrAnt Bohemia Alké - Koubková Eva
3. Bomb Blaster Nica Bohemica - Panznerová Monika

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com