BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC

Klubový šampion

Výsledky soutěže PES a FENA ROKU 2019

AGILITY PES
1. Cider Ninuland - Králová Nikola
2. Athos z Keblických strání - Urbanová Jana
3. Twinkle Drake z Černobílých - Brodová Jana

AGILITY FENA
1. Azulay Ninuland - Havlíčková Olga
2. Floss Ballarat - Hančová Klára
3. Afrodite Mayby Simple Elegance - Zapletalová Monika

COURSING PES
1. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra
2. Athos Blue Mio Attraversiamo - Bílková E.J., Kejaková H.
3. Jack z Bengasu - Kejaková Hana

COURSING FENA
1. Athéna Elis Mio Attraversiamo - Boušková Romana
2. En Hvězda Els - Koubková Eva
3. True Love Bohemia Alké - Nosová Lenka

DOGDANCING PES
1. Derry The Guardians of Albion - Maršálová Hana
2. Athos z Keblických strání - Urbanová Jana
3. Aaron Prince Bohemian bluemoon - Matoušková Barbora

DOGDANCING FENA
1. Afrodite Mayby Simple Elegance - Zapletalová Monika
2. Diamond Fizzy Wonderfull Dream - Zapletal Matěj
3. Action Jerry Malina Gang - Smolíková Alena

DOGFRISBEE PES
1. Garet z Temného hvozdu - Nosková Marcela
2. Bugs Bunny Elegant rascal - Nosková M., Grussmannová D.
3. EX Speedy Dream - Nosková Marcela

DOGFRISBEE FENA
1. Annakim CzechBlack - Andrová Michaela
2. Awesome Kira Crazy Fellow - Smolíková Alena
3. Freestyle Fox Royal Fellow - Smolíková Alena

FLYBALL PES
1. Bugs Bunny Elegant rascal - Nosková M., Grussmannová D.
2. EX Speedy Dream - Nosková Marcela

FLYBALL FENA
1. Evelyn Lady Fast and Foolish - Rothschedlová Jana
2. En Hvězda Els - Koubková Eva
3. Eclipse di Luna Fast and Foolish - Nováková Michaela

MUSHING PES
1. Night Rider Black Chevers - Hanzlíková Kristýna
2. Epic Flier Fast and Foolish - Neckař Lukáš
3. EX Speedy Dream - Nosková Marcela

MUSHING FENA
1. Freestyle Fox Royal Fellow - Smolíková Alena
2. Evelyn Lady Fast and Foolish - Rothschedlová Jana
3. Aquamarine Asuria Dynastia Paulino - Šimšová Barbora

NOSEWORK PES
1. Athos z Keblických strání - Urbanová Jana
2. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra

NOSEWORK FENA
1. Brisk Beetle Unique Forever - Křivohlavá Alexandra
2. After Eight Based on Ball - Fajmanová Romana

OBEDIENCE PES
1. Fae Dream of Magic Borders - Gabrielová Lucie
2. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra
3. Athos z Keblických strání - Urbanová Jana

OBEDIENCE FENA
1. Draco Esmee Wonderfull Dream - Sedláčková Petra
2. Daisies Bohemia Patrix - Šimůnková Ivana
3. Kaleidoscope Atomic Love - Šimůnková Ivana

PASENÍ PES
1. Corny od Borovského vršku - Jaša Jakub
2. Joker Bungee Borders - Jetmarová Lucie
3. Axis Tobani - Kaňková Beata

PASENÍ FENA
1. Cara Melca Koryfej - Semecká Nella
2. I Gyfu - Rájová Daniela
3. Eta Carinea Anne's Dream - Polášková Hana

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE PES
1. Athos z Keblických strání - Urbanová Jana
2. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra
3. Alchemist's Amulet Nica Bohemica - Žaža Vladimír

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE FENA
1. Bomb Blaster Nica Bohemica - Panznerová Monika
2. Amie Rox Liwinnau - Hráčková Andrea
3. Kasiopea Keissy Hafkins - Kmochová Eva

TREIBBALL PES
1. Velox Crur Zulu - Šulíková Lenka
2. Blossom Garden's Cool Mint - Šulíková Lenka
3. Born to be wild Hardy Origin - Skalová Marcela

TREIBBALL FENA
-

VÝSTAVY PES
1. Ing Foxy Fox - Janků Jana
2. Amber Glow Zafa Flame - Neradová Markéta
3. Wonder of the Heaven All I Need - Šindelářová Michaela

VÝSTAVY FENA
1. Bond My Heart Zafa Flame - Koucká Karolina
2. Call Me Orlica Gasko Prim - Skuček Pavel
3. Amica Regina canum - Vácha Pavel

ZÁCHRANAŘINA PES
1. Chance Slezský hrádek - Zamykalová Pavla
2. Athos z Keblických strání - Urbanová Jana

ZÁCHRANAŘINA FENA
1. Alces Gene Oaklet's Dogstory - Goldwein Robert
2. Kasiopea Keissy Hafkins - Kmochová Eva

VŠESTRANNÝ PES
1. Athos z Keblických strání - Urbanová Jana
2. My Free Man van de Hartenhoeve - Křivohlavá Alexandra
3. EX Speedy Dream - Nosková Marcela

VŠESTRANNÁ FENA
1. Freestyle Fox Royal Fellow - Smolíková Alena
2. Athéna Elis Mio Attraversiamo - Boušková Romana
3. Rainbow Fairy Tennant - Gregorová Michaela

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com