Novinky Akce Klub Chov Klubové předměty O plemeni Odkazy Kontakty Inzerce

UDĚLENÉ TITULY
 - Nově udělené tituly
 - Kluboví šampioni
 - Šampioni výkonu
 - Šampioni pasení
PES A FENA ROKU
 - Výsledky soutěže 2018
 - Výsledky soutěže 2017
 - Výsledky soutěže 2016
 - Výsledky soutěže 2015
ŘÁDY
 - Klubový šampion
 - Šampion výkonu
 - Šampion pasení
JAK NA TO?
 - Udělení KCH
 

 - 

žádost o KCH
 - Udělení CH výkonu nebo pasení
 

 - 

žádost o CH výkonu/pasení

Mobilní aplikace pro Android

Výsledky soutěže Pes a fena roku 2018


AGILITY PES
1. Twinkle Drake z Černobílých (Brodová Jana)
2. Buddy od Dupíků (Urbanová Jana Mgr.)
3. Blossom Garden's Cool Mint (Šulíková Lenka)

AGILITY FENA
1. Azulay Ninuland (Havlíčková Olga)
2. Aya Blue Caves (Havlíčková Olga)
3. Quiet Riot z Černobílých (Brodová Jana)

COURSING PES
1. Alvin Borgri (Eggová Alena)
2. My Free Man van de Hartenhoeve (Křivohlavá Alexandra)

COURSING FENA
1. Athéna Elis Mio Attraversiamo (Boušková Romana)
2. Cessie Hvězda Els (Koubková Eva)
3. Dully Miveko (Eggová Alena)

DOGDANCING PES
1. Anthony Hop Skins Zamunda (Fialová Zuzana)
2. Athos z Keblických strání (Urbanová Jana)

DOGDANCING FENA
1. Action Jerry Malina Gang (Smolíková Alena)
2. Awesome Kira Crazy Fellow (Smolíková Alena)
3. Afrodite Mayby Simple Elegance (Zapletalová Monika)

DOGFRISBEE PES
1. Amazing Cloudy ranč (Nosková Kristýna)
2. EX Speedy Dream (Nosková Marcela)
3. Garet z Temného hvozdu (Nosková Marcela)

DOGFRISBEE FENA
1. Annakim CzechBlack (Andrová Michaela)
2. Action Jerry Malina Gang (Smolíková Alena)
3. Awesome Kira Crazy Fellow (Smolíková Alena)

FLYBALL PES
1. BUGS BUNNY Elegant rascal (Nosková M., Grussmannová D.)
2. EX Speedy Dream (Nosková Marcela)
3. Brou Czech Bowie Fast and Foolish (Nováková Michaela)

FLYBALL FENA
1. Evelyn Lady Fast and Foolish (Rothschedlová Jana)
2. Cessie Hvězda Els (Koubková Eva)
3. Hottie GrAnt Bohemia Alké (Koubková Eva)

MUSHING PES
1. Night Rider Black Chevers (Hanzlíková Kristýna)
2. Nutti Deabei (Hávová Kristýna)
3. Bon Temps Nejaknyt Empire (Hanzlíková Kristýna)

MUSHING FENA
1. Beruška z Vlčí chaloupky (Fritschová Šárka)
2. Awesome Kira Crazy Fellow (Smolíková Alena)
3. Boa Esperanca Nejaknyt Empire (Hanzlíková Kristýna)

OBEDIENCE PES
1. My Free Man van de Hartenhoeve (Křivohlavá Alexandra)
2. Hummer Mintaka (Grešová Jana)
3. Amigo de Fox Redrob Fenix (Barošová Kristýna)

OBEDIENCE FENA
1. Daisies Bohemia Patrix (Šimůnková Ivana)
2. Aroma Chilli Redrob Fenix (Musilová Anna)
3. Kirke Želečský Hrádek (Grešová Jana)

PASENÍ PES
1. Corny od Borovského vršku (Jaša Jakub)
2. Drive Together Bohemia GrAnt (Semecká Nella)
3. Joker Bungee-Borders (Jetmarová Lucie)

PASENÍ FENA
1. Niké Slezský hrádek (Bojková Jana)
2. I Gyfu (Rájová Daniela)
3. Dot (Jílková Iva)

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE PES
1. Anthony Hop Skins Zamunda (Fialová Zuzana)
2. Chance Slezský hrádek (Zamykalová Pavla)
3. Athos z Keblických strání (Urbanová Jana)

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE FENA
1. Bomb Blaster Nica Bohemica (Panznerová Monika)
2. Kasiopea Keissy Hafkins (Kmochová Eva)
3. Amie Rox Liwinnau (Hráčková Andrea)

TREIBBALL PES
1. Born to be wild Hardy Origin (Skalová Marcela)
2. Blossom Garden's Cool Mint (Šulíková Lenka)
3. Velox Crur Zulu (Šulíková Lenka)

TREIBBALL FENA
-

VÝSTAVY PES
1. Ing Foxy Fox (Janků Jana)
2. Amber Glow Zafa Flame (Neradová Markéta)
3. Xavier Foxy Fox (Havlíčková Petra)

VÝSTAVY FENA
1. Alderaan Butterfly (Zatloukalová Anna)
2. Bond my Heart Zafa Flame (Koucká Karolína)
3. Flower of Old Hill Ria (Balogová Stanislava)

ZÁCHRANAŘINA PES
1. Chance Slezský hrádek (Zamykalová Pavla)
2. Athos z Keblických strání (Urbanová Jana)

ZÁCHRANAŘINA FENA
1. Bee-Ziva Of Magic Border´s (Matzenauerová Iveta)
2. Kasiopea Keissy Hafkins (Kmochová Eva)

VŠESTRANNÝ PES
1. Athos z Keblických strání (Urbanová Jana)
2. My Free Man van de Hartenhoeve (Křivohlavá Alexandra)

VŠESTRANNÁ FENA
1. Awesome Kira Crazy Fellow (Smolíková Alena)
2. Hottie GrAnt Bohemia Alké (Koubková Eva)
3. Bomb Blaster Nica Bohemica (Panznerová Monika)