Výsledky Speciální výstavy BCCCZ Opatovice nad Labem - 8. 5. 2012
 

Rozhodčí - Judges
Milan Krinke – intermediate, open, working, winner class  &  female junior class
Alexandra Grygarová – baby, puppy, veteran class  &  male junior class 
 
Best of Breed

From Borders Home Elegant Black

Psi tř. ątěňat / d. baby class
  (3/2)
VP 1                                      DART WENDAJA                                                             10.11.11              Dart Darley Arabian x Ája Dajavera
                                                               Chov.: Kovárnová V.          maj.: Kovárnová V.
VP 2                                      DEF LEPPARD SUB TILIA                                                   18.12.11              Zeerokah BC aus der Alten Noris x Andromeda Sub Tilia
                                                               Chov.: Holý P.                    maj.: Rybová A.
ABSENCE                              BORDERLINE COUNTRY RAVEL                                      3.12.11                Borderbay Secret Love x Demssin Yellow Rose
                                                               Chov.: Poschacher H.        maj.: Poschacher H.
Psi tř. dorostu / d. puppy class  (3/3)
VP 1                                      CEERO OD DUPÍKŮ                                                         2.10.11                Artaban Dajavera x Erzebeth Easy Bohemia Alké
                                                               Chov.: Dupalová I.             maj.: Moravcová M.
P 2                                         BLITZKRIEG OF SUNECA                                                 21.8.11                Kuhaylan´s OZ Around the World – W x All my Loving Open Gate
                                                               Chov: Kudrnová M.            maj.: Kudrnová M.
P 3                                         JOLLY JOKER DAJAVERA                                                24.10.11              Wildblue Light a Fire x Amy Dajavera
                                                               Chov.: Rájová D.                maj.: Panuą J.
Psi tř. mladých / d. junior class  (13/12)
Ex 1, CAJC                             JACK SPARROW TENNANT                                             28.3.11                Wylie Golden Reward x Borderline Country Incredible
                                                               Chov.: Vajcová ©.               maj.: Vajcová ©.
Ex 2                                       WARRIOR STAR FITMIN                                                 29.5.11                 Rising Gold Star Fitmin x Odetta Fitmin
                                                               Chov.: ©těpánek Z.             maj.: Vyhnálová M.
Ex 3                                       AVATAR HOLIFIX                                                             7.1.11                  Alf Border Town x Fixy Svěľí vítr
                                                               Chov.: Holečková P.           maj.: Bláhová M.                                             
Ex 4                                       ART CORNY ZE STŘÍBRNÝCH LUK                                  3.5.11                   Detania Victory x Cindy Hope Mintaka
                                                               Chov.: Dvořáčková D.        maj.: Koranda M.
Ex                                          BASCO-BAY NAVI ISLAND                                              20.7.11                 Clermont-Ferrand Dajavera x Aitricky Navi Island
                                                               Chov.: Kučaba I.                maj.: Pagáčová P.
Ex                                          JOLLY JACK TENNANT                                                    28.3.11                 Wylie Golden Reward x Borderline Country Incredible
                                                               Chov.: Vajcová ©.              maj.:      Wajtrová V.
Ex                                          VALENTIN FOXY FOX                                                      26.5.11                 Borderguard Lenny  x  Karrie Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.          maj.: ©upkovi J. + D.
Ex                                          WATSON FOXY FOX                                                       16.6.11                 Eanakin of Quellyane´s Pride x Noemi Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.          maj.: Pavlovičová J.
Ex                                          WILLIAM FOXY FOX                                                       16.6.11                 Eanakin of Quellyane´s Pride x Noemi Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.          maj.: Niederlová I.
VG                                         GREY SHEPHERD ALKYRA                                              11.3.11                 Trust your heart Connals Joy x Cease it Alkyra
                                                               Chov.: Kynclová A.             maj.: Neumannová E.
VG                                         WHISKY GOLD FITMIN                                                   29.5.11                 Rising Gold Star Fitmin x Odetta Fitmin
                                                               Chov.: ©těpánek Z.             maj.: ©krlík M.
VG                                         WOLFGANG FOXY FOX                                                  16.6.11                 Eanakin of Quellyane´s Pride x Noemi Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.          maj.: Frnková Z.
ABSENCE                               WENDEVICK KEEPSAKE                                                 19.2.11                 Jessomine Showi Ozskite x Heartland „B“ Wendevick
                                                               Chov.: Driesens, M. + L.    maj.: Vajcová ©.
Psi tř. střední / d. intermediate class  (6/6)
Ex 1, CAC                               SO CHARMING FOR GASKO PRIM                                 9.9.10                   Pikkupaimenen Be Brave x Never Ending Love Gasko Prim
                                                               Chov.: Svobodová L.         maj.: Svobodová L.
Ex 2, res. CAC                        REAL MAGIC GASKO PRIM                                             9.5.10                  Flair Kiwi Kobi at Lochburn x From Borders Home Elegant Black
                                                               Chov.: Svobodová L.         maj.: Rohlena M.
Ex 3                                       BODIE CRAZY HOLA-HOPA                                            11.12.10               Rosmarinus the Jongelar x Cat Balow Hardy Horde
                                                               Chov.: Richterová L.         maj.: Kratochvílová J.
Ex 4                                       ULTRASPEEDY FOXY FOX                                               5.11.10                 Borderline Country Justinstyle x Lorelyane Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.         maj.: Parolková M.
VG                                         BRAVE EBONY HOLA-HOPA                                           11.12.10               Rosmarinus the Jongelar x Cat Ballow Hardy Horde
                                                               Chov.: Richterová L.         maj.: Morávková R.
VG                                         NEARLY PERFECT  Z ČERNOBÍLÝCH                               31.12.10               Cenny Ideal Bohemia Alké x Dandelion Dream z Černobílých
                                                               Chov.: ©varcová M.          maj.: ©rámková M.
Psi tř. otevřená / d.  open class (9/9)
Ex 1, CAC                              TIMOTHY FOXY FOX                                                        7.3.10                   Kerrybrent NZ Midnite Solo x Simaro Angela Lansbury
                                                               Chov.: Půlpánová H.         maj.: Matochová V.
Ex 2, res. CAC                       QUICK SILVER GASKO PRIM                                            2.8.09                   Maccabee Huckleberryfinn x From Borders Home Elegant Black
                                                               Chov.: Svobodová L.         maj.: Svobodová L.
Ex 3                                       GREAT GO DAJAVERA                                                     13.4.10                 Grizzly of Pinewood Country x Blackberry Dajavera
                                                               Chov.: Rájová D.               maj.: Chládková Z.
Ex 4                                       CLAIRVOYANT OPEN GATE                                             7.1.10                   Flash Tally of Green Borderline x Another Girl Open Gate
                                                               Chov.: Malinská B.            maj.: Malinská B.
Ex                                          QAID FOXY FOX                                                              24.4.09                  Jessomine Aussie Merlot x Lorelyane Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.         maj.: Pekáč P.
VG                                         ARCHIE HONEY HILLSLIDE                                              14.4.10                  Aleluya Dzifo Wallachian Kingdom x Annabbel Haliba
                                                               Chov.: Mikulík D.              maj.: Havelka P.
VG                                         BONNY PAW OD KNÍNICKÉ STUDÁNKY                          30.10.09                Filip ze Skalistých hor x Diuca Darley Arabian
                                                               Chov.: Haupt                     maj.: Votroubková D.
VG                                         NEWTON AKUMULATOR                                                19.1.08                  Rob x Dyna Miveko
                                                               Chov.: Loučka R.               maj.: Klímová S.
VG                                         RISING GOLD STAR FITMIN                                             24.12.08                Rising Sun Spot at Narrow Lane x Derby Fitmin
                                                               Chov.: ©těpánek Z.            maj.: Dibaq a.s.
Psi tř. pracovní / d. working class  (1/1)
Ex 1, CAC                              ARGO WENDAJA                                                               3.2.09                   Fireonice of Maranns Home x Ája Wendaja
                                                               Chov.: Kovárnová V.         maj.: Kovárnová V.
Psi tř. vítězů / d. winner class  (3/3)
Ex 1, CAC, VSV                       GENTLEMAN OF TENNANT                                              26.3.09                 Wendevick Zephyr x Francis Foxy Fox
                                                               Chov.: ©. Vajcová              maj.: ©. Vajcová
Ex 2, res. CAC                        DIEGO TENDER FLASH                                                     16.2.09                  Kimy V.D. Floretty Hof x Borderguard Kiss for Tender Flash
                                                               Chov.: Dědičová K.            maj.: Prejsová K.
Ex 3                                        CHASE THE STAR SIMARO                                               31.8.09                  Ice Man Tullacrest x Champagne Borderline Country
                                                               Chov.: Adelsperger S. + R. maj.: Adelsperger S. + R. & Půlpánová H.
Psi tř. čestná / d. honor class  (1/1)
Ex 1                                       CLERMONT-FERRAND DAJAVERA                                    25.10.08                Fire on Ice of Maranns Home x Amy Dajavera
                                                              Chov.: Rájová D.                               maj.: Morávková I.
Feny tř. ątěňat / f. baby class (1/1)
VP 1, Best Baby                     U´N ME GASKO PRIM                                                       4.1.12                    Infinity of Sun Loch Valley x Never Ending Love Gasko Prim
                                                               Chov.: Svobodová L.        maj.: Svobodová L.
VP 2                                       QUITESO JESSICA Z ČERNOBÍLÝCH                                  1.12.2011             Simaro Chase the Star x Jingle Bell z černobílých
                                                               Chov.: ©varcová M.          maj.: Foistová P.
VP 3                                       QUINCE BRANDY Z ČERNOBÍLÝCH                                  1.12.2011              Simaro Chase the Star x Jingle Bell z černobílých
                                                               Chov.: ©varcová M.          maj.: Vančurová L.
VP 4                                       DEVIL´S WHY SUB TILIA                                                   18.12.11                Zeerokah BC aus der Alten Noris x Andromeda Sub Tilia
                                                               Chov.: Holý P.                  maj.: ©kultéty R.
Feny tř. dorostu / f. puppy class (4/4)
VP 1, Best Puppy                   JING JANG DAJAVERA                                                       24.10.11               Wildblue Light a Fire x Amy Dajavera
                                                               Chov.: Rájová D.               maj.: Medunovi I. + P.
VP 2                                       CAJLA OD DUPÍKŮ                                                             2.10.11                 Artaban Dajavera x Erzebeth Easy Bohemia Alké
                                                               Chov.: Dupalová I.            maj.: Formánková S.
VP 3                                       CRAZY GIRL OD DUPÍKŮ                                                   2.10.11                  Artaban Dajavera x Erzebeth Easy Bohemia Alké
                                                               Chov.: Dupalová I.            maj.: Kuncková M.
P 4                                         CEISSY NAVI ISLAND                                                         15.10.11                Blessed Borders Firm Foundation x Bianca Bea Devon Exe
                                                               Chov.: Kučaba I.                maj.: Churý F.
Feny tř. mladých / f. junior class (18/17)
Ex 1, CAJC, BOJ                     ATHEA BLUE PONEKA                                                       31.1.11                  Trumagik Touch Thetartan x Naughty But Nice Gasko Prim
                                                               Chov.: Kubesová P.           maj.:Kubesová P.
Ex 2                                       OVER THE RAINBOW – IZ Z ČERNOBÍLÝCH                      1.6.11                    Flower of Old Hill Grog x Etual Enigma z Černobílých
                                                               Chov.: ©varcová m.           maj.: ©varcová M.
Ex 3                                       EIREEN DEVON EXE                                                           8.4.11                    Yankee at Real Pearl x Angelina Dajavera
                                                               Chov.: Vancová J.             maj.: Svobodová J.
Ex 4                                       CLAUDIE WENDAJA                                                           30.3.11                  Argo Wendaja x Chalva z Nečtinského Podhradí
                                                                Chov.: Kovárnová V.        maj.: Sládková J.
Ex                                          AC – DC FAST AND FOOLISH                                             5.3.11                    Terminator vom Kuschelmuschel x Foolish Bree Hardy Horde
                                                               Chov.: Nováková M.         maj.: Nováková M.
Ex                                          ASHIA JANE´S DOGS                                                           25.3.11                  Whirlwind´s Daithi Go for it x Amálka Brouček
                                                               Chov.: Pucherová J.          maj.: Starostová R.
Ex                                          JASMINE FLOWER TENNANT                                             28.3.11                  Wylie Golden Reward x Borderline Country Incredible
                                                               Chov.: Vajcová ©.             maj.: Balogová S.
Ex                                          OPEN HEART Z ČERNOBÍLÝCH                                          1.6.11                    Flower of Old Hill Grog x Etual Enigma z Černobílých
                                                                 Chov.: ©varcová M.        maj.: Vančurová L.
Ex                                          WICTORY SOFFIE FITMIN                                                   29.5.11                  Rising Gold Star Fitmin x Odetta Fitmin
                                                               Chov.: ©těpánek Z.           maj.: Pajasová S.
VG                                         ANGEL OF FIRE FAST AND FOOLISH                                  5.3.11                    Terminator vom Kuschelmuschel x Foolish Bree Hardy Horde
                                                               Chov.: Nováková M.        maj.: Habartovi S. + A.
VG                                         DOT NICE FACE OD KNÍNICKÉ STUDÁNKY                        29.4.11                  Arry Ganden Monge x Ace Crazy od Knínické studánky
                                                               Chov.: Haupt P.                maj.: Nováková P.
VG                                         INFLAGRANTI IWY Z BENGASU                                         21.5.11                  Geri Foxy Fox x Abigeil z Bengasu
                                                               Chov.: Vostrá V.              maj.: Dvorská A.
VG                                         MY DREAM FROM BLACK CHEVERS                                 5.2.11                    Aculsia Spellbinder x Littlehorn Saxo
                                                               Chov.: Hanačíková N.      maj.: Hanzlíková K.
VG                                         NORMA JEAN Z ČERNOBÍLÝCH                                         31.12.10               Cenny Ideal Bohemia Alké x Dandelion Dream z Černobílých
                                                                Chov.: ©varcová M.         maj.: Foistová P.
VG                                         VANILLA ROSE FITMIN                                                      16.3.11                  Blacksheep Taff x Adéla od Ančičky
                                                               Chov.: ©těpánek Z.           maj.: Dibaq a.s.
G                                            ANDY BONJA                                                                    16.5.11                  Nick Miveko x Queen Miveko
                                                               Chov.: Bernard B.             maj.: Haumerová R.
G                                            JUST YOU AND ME TENNANT                                           28.3.11                  Wylie Golden Reward x Borderline Country Incredible
                                                               Chov.: Vajcová ©.             maj.: Palatová J.                               
ABSENCE                               WIKI FOXY FOX                                                                  16.6.11                  Eanakin of Quellyane´s Pride x Noemi Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.        maj.:Hučková L.
Feny tř. střední / f. intermediate class  (9/7)
Ex 1, CAC                              GLORIA ESTEFAN TENDER FLASH                                       6.7.10                    Flair Kiwi Kobi at Lochburn x Borderguard Kiss for Tender Flash
                                                               Chov.: Dědičová K.          maj.: Zahradník M.
Ex 2, res. CAC                       DIZZY MISS OPEN GATE                                                     13.7.10                  Borderline Country Justinboots x Daisy Foxy Fox
                                                               Chov.: Malinská B.          maj.: Vaąkovič P.
Ex 3                                       BELLE VIKTORIA HOLA-HOPA                                            11.12.10                Rosmarinus the Jongelar   x Cat Balow Hardy Horde
                                                               Chov.: Richterová L.        maj.: Richterová L.
Ex 4                                       NANNY ELLIS Z ČERNOBÍLÝCH                                           31.12.10               Cenny Ideal Bohemia Alké x Dandelion Dream z Černobílých
                                                               Chov.: ©varcová M.          maj.: ©vejková A.
Ex                                          HURRICANE LADY DAJAVERA                                            15.7.10                  Wonder at Real Pearl x Beira Dajavera
                                                               Chov.: Rájová D.              maj.: Kučerová V.
VG                                         DAISIES BOHEMIA PATRIX                                                  3.7.10                    Just in Time Gasko Prim x Tambhe Bohemia Alké
                                                               Chov.: Doąkářová P.         maj.: Lachmanová I.
VG                                         ISABEAU DAJAVERA                                                            5.1.11                    Blessed Borders Firm Foundation x I´m Special for Gasko Prim
                                                               Chov.: Rájová D.               maj.: Tučímová J.
ABSENCE                               KIA ORA MY PRINCESS Z ČERNOBÍLÝCH                            25.5.10                  Shoreland´s Storm at Skeddenhof x Etual Enigma z Černobílých
                                                               Chov. ©varcová M.            maj.: ©varcová M.
ABSENCE                               UNAI FOXY FOX                                                                  5.11.10                  Borderline Country Justinstyle x Lorelyane Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.         maj.: Janků J.
Feny tř. otevřená / f. open class (10/10)
Ex 1, CAC                               IMMORTAL BEAUTY Z ČERNOBÍLÝCH                               23.3.09                  Eyes of the World Galaxy x Henriet Czechmate
                                                               Chov.: ©varcová M.           maj.: Hanzlíková K.
Ex 2, res. CAC                        SIMARO ANGELA LANSBURY                                             25.6.07                  Pikupaimenen Purple Rain x Borderline Country Champagne
                                                               Chov.: Adelsperger R. + S.  maj.: Opočenská P.
Ex 3                                        ANOTHER GIRL OPEN GATE                                              1.2.07                    Borderline Country Tempest x Daisy Foxy Fox
                                                               Chov.: Malinská B.           maj.: Malinská B
Ex 4                                        BE WITH ME CHEYENNEE WONDERFULL DREAM            20.11.08                El Bandito from the Narrow Lane x Diamond Rose Dream of Kintyre
                                                               Chov.: Píą»ková R.            maj.: Píą»ková R
Ex                                           FOOLISH BREE HARDY HORDE                                         11.10.07                Jessomine Aussie Merlot x Annie Dot Hardy Horde
                                                               Chov.: ©imek B.                maj.: Nováková M.
Ex                                           CHRISTINE LAKI Z BENGASU                                             10.9.10                   Diplomat z Bengasu x Chitta for Lucky z Černobílých
                                                               Chov.: Vostrá V.               maj.: Pokorná M.
Ex                                           SARAH SEAL FOXY FOX                                                      9.12.09                  Diplomat z Bengasu x Kitty Foxy Fox
                                                               Chov.: Půlpánová H.         maj.: Lobová J.
Ex                                           URANIA AKUMULATOR                                                     14.1.10                  Alf Border Town x Dyna Miveko
                                                               Chov.: Loučka R.               maj.: Vilímková K.
VG                                          BRENDY GANDEN MONGE                                                30.6.08                  Earl- Grey z Černobílých x Accra Moonvillage
                                                               Chov.: Kouklíková J.          maj.: Pincová K
VG                                          HIGH ENERGY TENNANT                                                    6.11.09                  Trucharm Read Allaboutit x Borderline Country Incredible
                                                               Chov.: Vajcová ©.              maj.: Patíkovi P. + P.
Feny tř. pracovní / f. working class (3/2)
Ex 1, CAC                               ETUAL ENIGMA Z ČERNOBÍLÝCH                                        3.10.05                  Geri Foxy Fox x Henriet Czechmate
                                                               Chov.: ©varcová M.          maj.: ąavrcová M.
Ex 2, r. CAC                           ORIANA AKUMULATOR                                                        7.2.08                    Faust Foxy Fox x Idea Akumulator
                                                               Chov.: Loučka R.              maj.: Loučková E.
ABSENCE                               BORGI BASHMAR                                                                 23.4.08                  Sid x Basha Aiky
                                                               Chov.. Jíchová M.             maj.: Jíchová M.
Feny tř. vítězů / f. winner class (4/4)
Ex , CAC, VSV, BOB               FROM BORDERS HOME ELEGANT BLACK                            17.8.06                 Tonkory Valley of The Storm x Highland Rose of Emma´s Pride
                                                               Chov.: Smith H.                maj.: Svobodová L.
Ex 2, res.CAC                        ONIE FITMIN                                                                          1.2.08                   Crazy Brown Gasko Prim x Fera Fitmin
                                                               Chov.: ©těpánek Z.          maj.: Dibaq a.s.
Ex 3                                       HIGHLAND ROSE TENNANT                                                   6.11.09                Trucharm Read Allaboutit x Borderline Country Incredible
                                                               Chov.: Vajcová ©.            maj.: Vajcová ©.
Ex 4                                       FATA MORGANA DAJAVERA                                                 31.12.09               Nice of You to Come Bye Jerry-Lee x Amy Dajavera
                                                               Chov.: Rájová D.             maj.: Medunová I.
Feny tř. veteránů / f. veteran class (3/3)
Ex 1, Best Veteran                DYNA MIVEKO                                                                      18.5.02                 Frankie Akumulator x Etna Akumulator
                                                               Chov.:Koąko M.               maj.: Loučka R.
Ex 2                                       DUMBY MIVEKO                                                                   18.5.02                 Frankie Akumulator x Etna Akumulator
                                                               Chov.:Koąko M.               maj.: Dibaq a.s.
Ex 3                                       BONNIE LUSIKA                                                                     5.9.02                   Cid Akumulator x Arina z Česalky
                                                               Chov.: Balogová S.          maj.: Balogová S.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Nejlepąí pár - Quick Silver Gasko Prim & From Borders Home Elegant Black – maj. L. Svobodová
Nejlepąí chovatelská skupina – Gasko Prim – chovatel L. Svobodová