Výsledky Klubové výstavy BCCCZ Zbraslav u Brna - 22. 9. 2012

V sobotu 22. 9. 2012 proběhla ve Zbraslavi XII. Klubová výstava border kolií. Na výstavu bylo přihlášeno 116 border kolií a posoudit je přijely dvě rozhodčí ze zahraničí, obě dlouholeté chovatelky plemene. Psy posuzovala maďarská rozhodčí Jidit Korósz-Papp, na kterou připadl i úkol vybrat nejlepšího jedince plemene (Best of Breed - BOB), feny posoudila rakouská rozhodčí Heidi Poschacher.

Na fotografiích níže najdete vítěze závěrečných soutěží a pod nimi kompletní výsledky výstavy.


Celou výstavu zaznamenala fotografka Andrea Soldánová, které za fotodokumentaci moc děkujeme!
Fotogalerie:      - PSI -     - FENY -     - Zahájení + Závěrečné soutěže -
 

Best of Breed
(judge: Judit Korózs-Papp)

Klubový vítěz - Timothy Foxy Fox
 
Best Puppy
(Heidi Poschacher)

Albi Derbeko
Nejlepší dorost
(Judit Korózs-Papp)

U´n me Gasko Prim
Klubová vítězka
(Heidi Poschacher)

High Energy Tennant
BOJ - nej. mladý
(Judit Korózs-Papp)

Borderline Country Ravel
BOV - nej. veterán
(Heidi Poschacher)

Quargo Bohemia Alké


Nejlepší pár psů
(Heidi Poschacher)

Geri Foxy Fox + Hvězdička z Bengasu

Nejlepší chovatelská skupina
(Heidi Poschacher)

ch. s. JEFFIJA

 


PSI - DOGS
judge: Judit Korózs-Papp

tř. štěňat/baby puppy class (9/8)
VP 1, BEST PUPPY                  ALBI DERBEKO                                                                        30.4.12                          Timothy Foxy Fox x Flying Star Tennant
                                                        Chov.: Josková Š.                           maj.: Josková Š.
VP 2                                      VERY VIGOROUS GASKO PRIM                                                10.5.12                         Timothy Foxy Fox x I´m Smarti Gasko Prim
                                                        Chov.: Svobodová L.                      maj.:Skálová V.
VP 3                                      ALVIN DERBEKO                                                                       30.4.12                         Timothy Foxy Fox x Flying Star Tennant
                                                        Chov.: Josková Š.                           maj.: Brynychová P.
VP 4                                      XEROX FOXY FOX                                                                     15.5.12                          Simaro Chase the Star x Lorelyane Foxy Fox
                                                        Chov.: Půlpánová H.                      maj.: Růžičková K.
P                                           ALEKI DERBEKO                                                                        30.4.12                          Timothy Foxy Fox x Flying Star Tennant
                                                        Chov.: Josková Š.                           maj.: Bijok K.
P                                           CEDRIC THE GUARDIANS OF ALBION                                       17.4.12                         Ezar Blue z Bengasu x Aimee Luck Speedy Dream
                                                        Chov.: Mikelová H.                        maj.: Nikolai Z.
P                                           XAVIER FOXY FOX                                                                     15.5.12                          Simaro Chase the Star x Lorelyane Foxy Fox
                                                        Chov.: Půlpánová H.                      maj.:Havlíčková P.
P                                           ZACHARIAS FITMIN                                                                   11.5.12                          Littlethorn Colt at Tobermoray x Derby Fitmin
                                                        Chov.: Štěpánek Z.                         maj.: Šimková T.
ABSENCE                              GRAY DEVON EXE                                                                     21.4.12                          Azzuro from Carolyn´s Home x Angelina Dajavera
                                                        Chov.: Vancová J.                           maj.: Vancová J.
tř. dorostu/puppy class (1/1)
P                                           EXELLENT YESS OD KNÍNICKÉ STUDÁNKY                                 13.2.12                         Yankee at Real Pearl x Ace Crazy od Knínické Studánky
                                                        Chov.: Haupt P.                             maj.: Říhová E.
tř. mladých/junior class (9/9)
Ex 1, CAJC, BOJ                    BORDERLINE COUNTRY RAVEL                                                 3.12.11                         Borderbay Secret Love x Demssin Yellow Rose
                                                        Chov.: Poschacher H.                    maj.: Poschacher H.
Ex 2                                       CEERO OD DUPÍKŮ                                                                   2.10.11                         Artaban Dajavera x Erzebeth Easy Bohemia Alké
                                                        Chov.: Dupalová I.                         maj.: Moravcová M.
Ex 3                                       A LITTLE TAFF FIAMMANTE ASTRO                                          17.4.11                          All for one Bohemia Patrix x Odra Miveko
                                                        Chov.: Valentin A.                          maj.: Heděncová K.
Ex 4                                      JEROME TLAPKA HARDY HORDE                                               27.9.11                         Brain´s Beauty My-Oh-Tu-Kän-Du x Francesca Nostra Hardy Horde
                                                        Chov.: Šimek B.                              maj.: Švábenská P.
Ex                                          DAG SMALL SPEEDY DREAM                                                     27.11.11                       Hardy Gulden Land x Finnty Fey Aibara
                                                        Chov.: Kovaříková K.                      maj.: Tománková J.
Ex                                          VALENTIN FOXY FOX                                                                  26.5.11                         Borderguard Lenny x Karrie Foxy Fox
                                                        Chov.: Půlpánová H.                       maj.: Šupkovi J. + D.
VG                                         APACHE STRIKING PACK                                                             15.7.11                         Gift in Tricks Gasko Prim x Connie Blue Svěží vítr
                                                        Chov.: Ligocká J.                             maj.: Durczok P.
VG                                         DART WENDAJA                                                                          10.11.11                     Dart Darley Arabian x Ája Dajavera
                                                        Chov.: Kovárnová V.                       maj.: Kovárnová V.
VG                                         JUNIOR KENDU HARDY HORDE                                                  27.9.11                        Brain´s Beauty My-Oh-Tu-Kän-Du x Francesca Nostra Hardy Horde
                                                        Chov.: Šimek B.                               maj.: Šneibergová K.
tř. střední/intermediate class (7/6)
Ex 1, CAC                              JACK SPARROW TENNANT                                                           28.3.11                        Wylie Golden Reward x Borderline Country Incredible
                                                        Chov.: Vajcová Š.                            maj.: Vajcová Š.
Ex 2, res. CAC                        BODIE CRAZY HOLA-HOPA                                                         11.12.10                      Rosmarinus the Jongelar x Cat Ballow Hardy Horde
                                                        Chov.: Richterová L.                        maj.: Kratochvílová Z.
Ex 3                                        ULTRASPEEDY FOXY FOX                                                            5.11.10                        Borderline Country Justinstyle x Lorelyane Foxy Fox
                                                        Chov.: Půlpánová H.                        maj.: Parolková M.
Ex 4                                        ACE SAM FAST AND FOOLISH                                                     5.3.11                          Terminator vom Kuschelmuschel x Foolish Bree Hardy Horde
                                                        Chov.: Nováková M.                        maj.: Mrázová N.
Ex                                           AMUDSEN ZE SRBOVKY                                                              14.10.10                      Come Back Bohemia Alké x Angelina z Újezdského Ranče
                                                        Chov.: Srbová M.                             maj.: Kavalcová M.
Ex                                           WIZARD GARP FITMIN 2                                                             9.5.11                           Rising Gold Star Fitmin x Odetta Fitmin
                                                        Chov.: Štěpánek Z.                           maj.: Najzarová I.
ABSENCE                                VIKOMT AKUMULATOR                                                              20.3.11                         Lighspeed Aragorn x Oriana Akumulator
                                                        Chov.: Loučka R.                              maj.: Kudláček A.
tř. otevřená/open class (11/11)
Ex 1, CAC, KV, BOB                TIMOTHY FOXY FOX                                                                    7.3.10                          Kerrybrent NZ Midnite Solo x Simaro Angela Lansbury
                                                         Chov.: Půlpánová H.                       maj.: Matochová V.
Ex 2, res. CAC                         SO CHARMING FOR GASKO PRIM                                               9.9.10                         Pikkupaimenen Be Brave x Never Ending Love Gasko Prim
                                                         Chov.: Svobodová L.                       maj.: Svobodová L.
Ex 3                                         BONNY AT HEART FROM JEFFIJA                                               2.8.10                          Simply the Best from Borders Paradise x Jamaica Foxy Fox
                                                         Chov.: Půlpánová P.                        maj.: Čecháčková M.
Ex 4                                         CLAIRVOYANT OPEN GATE                                                         7.1.10                         Flash Tally of Green Borderline x Another Girl Open Gate
                                                         Chov.: Malinská B.                         maj.: Malinská B.
Ex                                            AERON THE GUARDIANS OF ALBION                                         1.6.11                          Yankee at Real Pearl x Aimee Luck Speedy Dream
                                                         Chov.: Mikelová H.                         maj.: Nikolai Z.
Ex                                            ALF Z TRNITÝCH AKÁTŮ                                                              30.10.09                      Fiend Chocco z Černobílých x Aima Želečský Hrádek
                                                          Chov.: Zouzalová M.                      maj.: Šneibergová K.
Ex                                            ARMANI BÁNOV BELLS                                                               30.8.10                        Borderline Country Justinstyle x Mia Foxy Fox
                                                          Chov.: Mahdalová B.                      maj.: Mahdalová A.
Ex                                            ARNIE Z ÚJEZDSKÉHO RANČE                                                     6.9.07                          Crazy Brown Gasko Prim x Cilka Slezský hrádek
                                                          Chov.: Červenka S.                         maj.: Haupt P.
Ex                                            BONNY PAW OD KNÍNICKÉ STUDÁNKY                                       30.10.09                      Filip ze Skalistých hor x Diuca Darley Arabian
                                                          Chov.: Haupt                                  maj.: Votroubková D.
Ex                                            GRATEFUL HEART SILVER BREEZE                                              12.4.10                        Eyes of the World Galaxy x Dajenn Foxy Fox
                                                          Chov.: Úlovcová M.                        maj.: Jeřábková A.
Ex                                            HAWKEYE IN BLACK HARDY HORDE                                             23.10.09                     Csóványospataki Elixir x Annie Dot Hardy Horde
                                                          Chov.: Šimek B.                               maj.: Krejčů V.
tř. pracovní/working class (3/3)
Ex 1, CAC                                 DIEGO TENDER FLASH                                                                16.2.09                        Kimy V.D. Floretty Hof x Borderguard Kiss for Tender Flash
                                                           Chov.: Dědičová K.                       maj.: Prejsová K.
Ex 2, res. CAC                          ARGO WENDAJA                                                                          3.2.09                         Fireonice of Maranns Home x Ája Wendaja
                                                           Chov.: Kovárnová V.                      maj.: Kovárnová V.
Ex 3                                          IVANHOE FOXY FOX                                                                     12.12.04                    Borderline Country Tornado x Daryl Bohemia Alké
                                                           Chov.: Půlpánová H.                      maj.: Janků J.
tř. vítězů/winner class (4/4)
Ex 1, CAC                                WENDEVICK KEEPSAKE                                                                  19.2.11                      Jessomine Showi Ozskite x Heartland BWendevick
                                                           Chov.: Driessens, M. + L.              maj.: Vajcová Š
Ex 2, res. CAC                         READY STEADY GASKO PRIM                                                         9.5.10                        Flair Kiwi Kobi at Lochburn x From Border Home Elegant Black
                                                           Chov.: Svobodová L.                      maj.: Klímová S.
Ex 3                                          BORDERLINE COUNTRY JUSTINSTYLE                                          12.11.08                    Waveney Caught in Time x Borderline Country Extacy
                                                           Chov.: Poschacher H.                    maj.: Janků J.
Ex 4                                          CLERMONT-FERRAND DAJAVERA                                                 25.10.08                    Fire on Ice of Maranns Home x Amy Dajavera
                                                           Chov.: Rájová D.                            maj.: Morávková I.
tř. čestná/honor class (2/2)
1                                               YANKEE AT REAL PEARL                                                               29.8.08                      Bayshore Count Chocula x Jodie Foster at Real Pearl
                                                           Chov.: Papp J.                               maj.: Vancová J.
2                                               ARISTOTELES JEFFIJA                                                                     24.1.08                      Ivanhoe Foxy Fox x Jamaica Foxy Fox
                                                           Chov.: Půlpánová P.                      maj.: Půlpán V.
tř. veteránů/veteran class (2/2)
Ex 1, BEST VETERAN                QUARGO BOHEMIA ALKÉ                                                               28.3.04                     Wendevick Usecasper x Chubby Bohemia Alké
                                                            Chov.: Grygarová A.                     maj.: Košťálová R.
Ex 2                                          GERI FOXY FOX                                                                               4.4.03                        Arrow from the Lovely Annie x Gay Bohemia Alké
                                                            Chov.: Půlpánová H.                    maj.: Vostrá V.



FENY - BITCHES
judge: Heidi Poschacher

tř. štěňat/baby puppy class (9/8)
VP 1                                          VIVID ADEEN GASKO PRIM                                                            10.5.12                     Timothy Foxy Fox x I´m Smarti Gasko Prim
                                                            Chov.: Svobodová L.                     maj.: Šmídová V.
VP 2                                          ALL FOR YOU BASED ON BALL                                                       6.5.12                      Rosmarinus the Jongelar x Noisy Foxy Fox
                                                            Chov.: Jirkovská M.                      maj.: Rákosová V.
VP 3                                          ZAIRIN MAY FITMIN                                                                        11.5.12                    Littlethorn Colt at Tobermoray x Derby Fitmin
                                                            Chov.: Štěpánek Z.                       maj.: Dibaq a.s.
VP 4                                          JULIE Z BENGASU                                                                            15.5.12                    Dipomat z Bengasu x Abigeil z Bengasu
                                                            Chov: Vostrá V.                            maj.: Vostrá V.
VP                                             ANABELL SKY AMAZING MORAVIA                                                 22.5.12                    Blacksheep Taff x Ci Coleen´s Amazing Amy
                                                            Chov.: Ševčíková K.                       maj.: Strnadová L.
VP                                             BESSIE OD BOROVSKÉHO VRŠKU                                                   28.3.12                    Newton Akumulator x Colin Gulden Land
                                                            Chov.: Veselá H.                           maj.: Veselá H.
VP                                             HOLLY SWEET MC CLAIN ZAGATO                                                 14.4.12                    Claivoyant Open Gate x Simply Clever and Quick Avarka
                                                            Chov.: Holovičová S.                     maj.: Kosánová L.
P                                                FAIR LADY Z LANTÍKOVA                                                                20.5.12                    Cool With Bohemia Alké x Dajen z Jasmínových hor
                                                             Chov.: Holková J.                         maj.: Hlavatý P.
ABSENCE                                   ZAFIRA ABIGAIL FITMIN                                                                  11.5.12                    Littlethorn Colt at Tobermoray x Derby Fitmin
                                                            Chov.: Štěpánek Z.                        maj.: Světelská V.
tř. dorostu/puppy class (10/10)
VP 1, NEJ. DOROST                   U´N ME GASKO PRIM                                                                      4.1.12                     Infinity of Sun Loch Valley x Never Ending Love Gasko Prim
                                                            Chov.: Svobodová L.                      maj.: Svobodová L.
VP 2                                          MERRINDA MY SUMMER CHARM                                                    9.3.12                    Tehya on the Money x Merrinda Cosmic Charm
                                                            Chov.: Alshorn L.                           maj.: Půlpánová P.
VP 3                                          AILEEN CARWERA                                                                            19.1.12                   Timothy Foxy Fox x Bailey od Dupíků
                                                            Chov.: Navrátilová Z.                     maj.: Navrátilová Z. & Matochová V.
VP 4                                          ANNERGY MORAVIA MEGANNET                                                    26.1.12                   Illusion Red from Borders Paradise x Crazy Meggy Dajavera
                                                            Chov.: Kramertová H.                     maj.: Hyťhová Š.
VP                                             C – BELLE BLANCHE OD CIDLINY                                                    17.1.12                   Qaid Foxy Fox x Qwerty Gasko Prim
                                                            Chov.: Balajková P.                        maj.: Kopecká R.
VP                                             C – BLACK ANGEE OD CIDLINY                                                        17.1.12                   Qaid Foxy Fox x Qwerty Gasko Prim
                                                            Chov.: Balajková P.                        maj.: Pospíšilová L.
VP                                             EASY BREEZE OD KNÍNICKÉ STUDÁNKY                                          13.2.12                    Yankee at Real Pearl x Ace Crazy od Knínické Studánky
                                                             Chov.: Haupt P.                             maj.: Kadlecová S.
VP                                             EIRE SUNNY OD KNÍNICKÉ STUDÁNKY                                            13.2.12                    Yankee at Real Pearl x Ace Crazy od Knínické Studánky
                                                             Chov.: Haupt P.                             maj.: Ošťádalová A.
VP                                             KNOCKER BOHEMIA PATRIX                                                            8.3.12                     Just in Time Gasko Prim x Cockoo Bohemia Patrix
                                                             Chov.: Doškářová P.                      maj.: Míka M.
VP                                             SORRY BABY AGILITY PRINCESS                                                       24.1.12                   Lightspeed Eliott x Amazing Collin Jeffija
                                                             Chov.: Zábojníková L.                    maj.: Volfová A.
tř. mladých/junior class (12/10)
Ex 1, CAJC                                QUIET RIOT Z ČERNOBÍLÝCH                                                            1.12.11                  Simaro Chase the Star x Jingle Bell z Černobílých
                                                              Chov.: Švarcová M.                       maj.: Kadlecová J.
Ex 2                                          FIBIENNE Z JASMÍNOVÝCH HOR                                                        7.5.11                    Shoreland Goldmine to Energies x Joy vom Skuddenhof
                                                              Chov.: Kolátková M.                      maj.: Vojtěšková K.
Ex 3                                         JAI ALAI HARDY HORDE                                                                     27.9.11                   Brain´s Beauty My-Oh-Tu-Kän-Du x Francesca Nostra Hardy Horde
                                                              Chov.: Šimek B.                             maj.: Pohlová L.
Ex 4                                         A´CHAMPION CHERRY DESTINY LOVE                                              16.4.11                   Dylen Blue z Bengasu x Brendy Cinderella´s Ranch
                                                              Chov.: Kučerová L.                        maj.: Divišová I.
Ex                                            CALM BEFORE TH STORM JEFFIJA                                                     25.9.11                   Wylie Golden Reward x Jamaica Foxy Fox
                                                              Chov.: Půlpánová P.                      maj.: Tylchrtová Z.
Ex                                           JUST YOU AND ME TENNANT                                                             28.3.11                   Wylie Golden Reward x Borderline Country Incredible
                                                              Chov.: Vajcová Š.                          maj.: Palatová J.
VG                                          ABBY BLUE CAVES                                                                              26.5.11                   Alf Border Town x Arnika z Tenerife Gold
                                                              Chov.: Valášková L.                      maj.: Horáková V.
VG                                           DAISY WENDAJA                                                                                10.11.11                 Dart Darley Arabian x Ája Dajavera
                                                              Chov.: Kovárnová V.                     maj.: Šírková A. M.
VG                                          KIND OF MAGIC HARDY HORDE                                                         16.10.11                 Wonderful-Touch vom Weideland x Annie Dot Hardy Horde
                                                              Chov.: Šimek B.                             maj.: Najzarová I.
VG                                           QUITESO JESSICA Z ČERNOBÍLÝCH                                                   1.12.11                    Simaro Chase the Star x Jingle Bell z Černobílých
                                                              Chov.: Švarcová M.                       maj.: Foistová P.
ABSENCE                                JING JANG DAJAVERA                                                                         24.10.11                 Wildblue Light a Fire x Amy Dajavera
                                                              Chov.: Rájová D.                           maj.: Medunovi I. + P.
ABSENCE                                WICTORY SOFFIE FITMIN                                                                    29.5.11                    Rising Gold Star Fitmin x Odetta Fitmin
                                                              Chov.: Štěpánek Z.                        maj.: Pajasová S.
mezitřída/intermediate class (10/10)
Ex 1, CAC                                UNAI FOXY FOX                                                                                  5.11.10                    Borderline Country Justynstyle x Lorelyane Foxy Fox
                                                              Chov.: Půlpánová H.                     maj.: Janků J.
Ex 2, res. CAC                         ICY FROST HARD HORDE                                                                    8.2.11                      Whirlwind´s Daithi Go For it x Far Far-Away Hardy Horde
                                                              Chov.: Šimek B.                             maj.: Jezberová I.
Ex 3                                         ORCHID´S BLOSSOM Z ČERNOBÍLÝCH                                              1.6.11                       Flower of Old Hill Grog x Etual Enigma z Černobílých
                                                              Chov.: Švarcová m.                        maj.: Koľveková I.
Ex 4                                         ATHEA BLUE PONEKA                                                                         31.1.11                   Trumagik Touch the Tartan x Naughty But Nice Gasko Prim
                                                              Chov.: Kubesová P.                       maj.: Kubesová P.
Ex / 5                                      OVER THE RAINBOW - IZ Z ČERNOBÍLÝCH                                        1.6.11                      Flower of Old Hill Grog x Etual Enigma z Černobílých
                                                              Chov.: Švarcová M.                       maj.: Švarcová M.
Ex /6                                       JASMINE FLOWER TENNANT                                                               28.3.11                   Wylie Golden Reward x Borderline Country Incredible
                                                              Chov.: Vajcová Š.                          maj.: Balogová S.
VG                                          AC – DC FAST AND FOOLISH                                                               5.3.11                      Terminator vom Kuschelmuschel x Foolish Bree Hardy Horde
                                                              Chov.: Nováková M.                     maj.: Nováková M.
VG                                          NORMA JEAN Z ČERNOBÍLÝCH                                                           31.12.10                  Cenny Ideal Bohemia Alké x Dandelion Dream z Černobílých
                                                              Chov.: Švarcová M.                       maj.: Foistová P.
VG                                          TAKE ON ME ARKTIS GASKO PRIM                                                      15.3.11                    Qaid Foxy Fox x I´m Smarti Gasko Prim
                                                              Chov.: Svobodová L.                      maj.: Navrátilová H.
VG                                           VIXEN TORY FITMIN                                                                            16.3.11                    Blacksheep Taff x Adéla od Ančičky
                                                              Chov.: Štěpánek Z.                        maj.: Čacký V.
tř. otevřená/open class (18/17)
Ex 1, CAC, KV                          HIGH ENERGY TENNANT                                                                    6.11.09                     Trucharm Read Allaboutit x Borderline Country Incredible
                                                              Chov.: Vajcová Š.                          maj.: Patíkovi P. + P.
Ex 2, res. CAC                         ACE CRAZY OD KNÍNICKÉ STUDÁNKY                                                  6.7.08                      Beauty Flash Hardy Horde x Diuca Darley Arabian
                                                              Chov.: Haupt P.                             maj.: Haupt P.
Ex 3                                        NAUGHTY PRIM GASKO PRIM                                                              15.9.07                    Kuhaylans Oz-the Candyman – M x I´m Smarty Gasko Prim
                                                              Chov.: Svobodová L.                      maj.: Kubesová P.
Ex 4                                        SIMARO ANGELA LANSBURY                                                                25.6.07                    Pikupaimenen Purple Rain x Borderline Country Champagne
                                                              Chov.: Adelsperger R. + S.             maj.: Opočenská P.
Ex                                            ADELIN BÁNOV BELLS                                                                          30.8.10                    Borderline Country Justinstyle x Mia Foxy Fox
                                                              Chov.: Mahdalová B.                     maj.: Puflerová L.
Ex                                            ANNEMARIE ZE SRBOVKY                                                                    14.10.10                  Come Back Bohemia Alké x Angelina z Újezdského Ranče
                                                              Chov.: Srbová M.                           maj.: Jiříkovská J.
Ex                                            BELOVED BAILEYS JEFFIJA                                                                    2.8.10                      Simply the Best from Borders Paradise x Jamaica Foxy Fox
                                                              Chov.: Půlpánová P.                      maj.: Zábojníková L.
Ex                                            DARLENE OPEN GATE                                                                           13.7.10                   Borderline Country Justinboots x Daisy Foxy Fox
                                                              Chov.: Malinská B.                        maj.: Zourková Z.
Ex                                            FLYING STAR TENNANT                                                                         19.2.08                   Crazy Brown Gasko Prim x Francis Foxy Fox
                                                              Chov.: Vajcová Š.                           maj.: Josková Š.
Ex                                            FOOLISH BREE HARDY HORDE                                                              11.10.07                 Jessomine Aussie Merlot x Annie Dot Hardy Horde
                                                              Chov.: Šimek B.                              maj.: Nováková M.
Ex                                            FRANCESCA NOSTRA HARDY HORDE                                                    11.10.07                 Jessomine Aussie Merlot x Annie Dot Hardy Horde
                                                              Chov.: Šimek B.                              maj.: Pohlová L.
Ex                                             HVĚZDIČKA Z BENGASU                                                                         9.11.09                 Geri Foxy Fox x Abigeil z Bengasu
                                                              Chov.: Vostrá V.                             maj.: Vostrá V.
Ex                                             CHEERS DARLING DAJAVERA                                                                 24.8.10                  Hotnote Good News x Amy Dajavera
                                                              Chov.: Rájová D.                            maj.: Tomečková E.
Ex                                             ODETTA FITMIN                                                                                      1.2.08                   Crazy Brown Gasko Prim x Fera Fitmin
                                                              Chov.: Štěpánek Z.                         maj.: Dibaq a.s.
VG                                            ALLEGRA Z NEFRITU                                                                               14.5.10                  Ace del Mulino Prudenza x Be Happy od Zlatonosné říčky
                                                              Chov.: Koliandrová E.                     maj.: Nováková Z.
VG                                            DREAMING ABOUT NEAR FUTURE                                                         13.2.10                  Borderline Country Tempest x Infinity Black Chevers
                                                              Chov.: Vargová J.                            maj.: Krejčí J.
VG                                            URANIA AKUMULATOR                                                                           14.1.10                  Alf Border Town x Dyna Miveko
                                                              Chov.: Loučka R.                             maj.: Vilímková K.
ABSENCE                                  FEMME FATALE DAJAVERA                                                                     31.12.09                Nice of You to Come Bye Jerry-Lee x Amy Dajavera
                                                              Chov.: Rájová D.                             maj.: Žáková D
tř. pracovní/working class (2/2)
Ex 1, CAC                               CHANNEL COCO DAJAVERA                                                                      24.8.10                 Hotnote Good News x Amy Dajavera
                                                              Chov.: Rájová D.                             maj.: Rovňaníková R.
Ex 2, r. CAC                            FATA MORGANA DAJAVERA                                                                     31.12.09                Nice of You to Come Bye Jerry-Lee x Amy Dajavera
                                                              Chov.: Rájová D.                             maj.: Medunová I.
tř. vítězů/winner class (5/5)
Ex , CAC                                    ANGELIC FACE RUNNING FREE                                                               30.10.09                Candy Runner Hardy Horde x Brisk Beetle Unique Forever
                                                              Chov.: Jindová A.                            maj.: Procházková J.
Ex 2, res.CAC                            ONIE FITMIN                                                                                            1.2.08                    Crazy Brown Gasko Prim x Fera Fitmin
                                                              Chov.: Štěpánek Z.                          maj.: Dibaq a.s.
Ex 3                                           PENNY FOX FOX                                                                                       21.3.09                  Kerrybrent NZ Midnite Solo x Crazy Foxy Fox
                                                              Chov.: Půlpánová H.                       maj.: Dostálová M.        
Ex 4                                           NANNY ELLIS Z ČERNOBÍLÝCH                                                               31.12.10                 Cenny Ideal Bohemia Alké x Dandelion Dream z Černobílých
                                                              Chov.: Švarcová M.                         maj.: Švejková A.
Ex                                              ÁJA DAJAVERA                                                                                        19.10.06                 Vigour of Blackmoutain Agassi x I´m Special for Gasko Prim
                                                              Chov.: Rájová D.                             maj.: Kovárnová V.
tř.veteránů/veteran class (2/2)
Ex 1                                          CRAZY FOXY FOX                                                                                     16.5.02                    Borderline Country Only You x Glare Bohemia Alké
                                                              Chov.: Půlpánová H.                      maj.: Dostálová M.
Ex 2                                          DANDELION DREAM Z ĆERNOBÍLÝCH                                                     23.11.03                 Cassidy Fantasy z Černobílých x Henriet Czechmate
                                                              Chov.: Švarcová M.                        maj.: Švejková A.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 
Nejlepší pár – GERI FOXY FOX + HVĚZDIČKA Z BENGASU – maj.: Vostrá V.
Nejlepší ch. skupina – JEFFIJA – chov.: Petra Půlpánová