Výsledky soutěže Pes a Fena roku 2020+2021. Seznam je abecedně, nejde o finální pořadí! Vyhlášení a slavnostní předání cen proběhne na členské schůzi.
Agility pes
Athos z Keblických strání - Jana Urbanová
Twinkle Drake z Černobílých - Jana Brodová
Agility fena
Afrodite Mayby Simple Elegance - Monika Zapletalová
Quiet Riot z Černobílých - Jana Brodová
Coursing pes
Brouček z Vlčí chaloupky - Iva Ruszeláková
Faroth Hvězda Els - Sabina Koubková
My Free Man van de Hartenhoeve - Alexandra Křivohlavá
Coursing fena
Athéna Elis Mio Attraversiamo - Romana Boušková
En Hvězda Els - Sabina Koubková
Dogdancing pes
Aaron Prince Bohemian Bluemoon - Barbora Matoušková
Balu Argo Zamunda - Marcela Kocourková
EX Speedy Dream - Marcela Nosková
Dogdancing fena
Afrodite Mayby Simple Elegance - Monika Zapletalová
Awesome Kira Crazy Fellow - Alena Smolíková
Freestyle Fox Royal Fellow - Alena Smolíková
Dogfrisbee pes
BUGS BUNNY Elegant Rascal - Marcela Nosková
EX Speedy Dream - Marcela Nosková
Garet z Temného hvozdu - Marcela Nosková
Dogrisbee fena
Athéna Elis Mio Attraversiamo - Romana Boušková
Awesome Kira Crazy Fellow - Alena Smolíková
Freestyle Fox Royal Fellow - Alena Smolíková
Flyball pes
BUGS BUNNY Elegant Rascal - Marcela Nosková
EX Speedy Dream - Marcela Nosková
Iyrai z Temného hvozdu - Jana Rothschedlová
Flyball fena
En Hvězda Els - Sabina Koubková
Evelyn Lady Fast and Foolish - Jana Rothschedlová
Tina Turner Tender Flash - Veronika Tachecí
Mushing pes
Ben Měsíční řeka - Michaela Vojtíšková
Nosework pes
Athos z Keblických strání - Jana Urbanová
Faroth Hvězda Els - Sabina Koubková
My Free Man van de Hartenhoeve - Alexandra Křivohlavá
Nosework fena
After Eight Based on Ball - Romana Fajmanová
Athéna Elis Mio Attraversiamo - Romana Boušková
KEEP FAITH Hardy Horde - Vladana Šimková
Obedience pes
Athos z Keblických strání - Jana Urbanová
Balu Argo Zamunda - Marcela Kocourková
My Free Man van de Hartenhoeve - Alexandra Křivohlavá
Obedience fena
Draco Esme Wonderfull Dream - Petra Sedláčková
En Hvězda Els - Sabina Koubková
Freestyle Fox Royal Fellow - Alena Smolíková
Pasení pes
Corny od Borovského vršku - Jakub Jaša
Lord of Bungee-Borders - Jakub Jaša
My Free Man van de Hartenhoeve - Alexandra Křivohlavá
Pasení fena - Čestná cena
Kiara Drive Fitmin - Markéta Etlíková
Sportovní kynologie pes
Alchemist Amulet Nica Bohemica - Vladimír Žaža
Demolition Man Nica Bohemica - Monika Panznerová
Oliver Lusika - Stanislava Balogová
Sportovní kynologie fena
Any One Chitra Star - Andrea Hráčková
Bomb Blaster Nica Bohemica - Monika Panznerová
Tabby Tennant - Stanislava Balogová
Treibball pes - Čestná cena
Born To Be Wild Hardy Origin - Marcela Skalová
Výstavy pes
Boomerang Amona Canis - Soňa Lichnovská
Lucky For You Mr. Black - Alexandra Grygarová
Wedgewood's Warrior Within Sneaks Thru The Night TKP - Karolína Pincová
Výstavy feny
Cassie My Love Zafa Flame - Karolína Koucká
Dorothy My Star Zafa Flame - Karolína Koucká
White and Black Gasko Prim - Klára Babová
Záchranařina pes
Athos z Keblických strání - Jana Urbanová
Bikar Reesheja - Pavla Zamykalová
Chance Slezský hrádek - Pavla Zamykalová
Všestranný pes
Athos z Keblických strání - Jana Urbanová
Faroth Hvězda Els - Sabina Koubková
My Free Man van de Hartenhoeve - Alexandra Křivohlavá
Všestranná fena
Athéna Elis Mio Attraversiamo - Romana Boušková
En Hvězda Els - Sabina Koubková
Freestyle Fox Royal Fellow - Alena Smolíková