Výsledky soutěže Pes a Fena roku 2022. Seznam je abecedně, nejde o finální pořadí! Vyhlášení a slavnostní předání cen proběhne na členské schůzi.
Agility pes
Banana Happy Javelai - Ivana Francová
Blondie Brixx Bellis Hope - Nikola Králová
Cider Ninuland - Nikola Králová
Agility fena
Afrodite Mayby Simple Elegance - Monika Zapletalová
Escape to Dream Bohemia Grant - Antonín Grygar
Quiet Riot z Černobílých - Jana Brodová
Coursing pes
Brouček z Vlčí chaloupky - Iva Ruszeláková
Coursing fena
Athéna Elis Mio Attraversiamo - Romana Boušková
Dogdancing pes
Aaron Prince Bohemian Bluemoon - Barbora Matoušková
Acey- Ducey Zip Zap - Michaela Míčová
Akim from Edge of Paradise - Denisa Kučerová
Dogdancing fena
Afrodité Mayby Simple Elegance - Monika Zapletalová
Awesome Kira Crazy Fellow - Alena Smolíková
Freestyle Fox Royal Fellow - Alena Smolíková
Dogfrisbee pes
Bugs Bunny Elegant Rascal - Marcela Nosková
EX Speedy Dream - Marcela Nosková
Great Gori Hola Hopa - Zuzana Kratochvílová
Dogfrisbee fena
Athéna Elis Mio Attraversiamo - Romana Boušková
Awesome Kira Crazy Fellow - Alena Smolíková
Freestyle Fox Royal Fellow - Alena Smolíková
Flyball pes
EX Speedy Dream - Marcela Nosková
Faroth Hvězda Els - Sabina Koubková
Iyrai z Temného hvozdu - Jana Rothschedlová
Flyball fena
Ebrieta Hvězda Els - Kateřina Masárová
En Hvězda Els - Sabina Koubková
Evelyn Lady Fast and Foolish - Jana Rothschedlová
Mushing pes
Ben Měsíční řeka - Michaela Vojtíšková
Nosework fena
Elven Bright Wava Hardy origin - Vladana Šimková
Keep Faith Hardy Horde - Vladana Šimková
Obedience pes
A Need for Speed Crazy Pack - Iveta Matzenauerová
Acey- Ducey Zip Zap - Michaela Míčová
My Free Man van de Hartenhoeve - Alexandra Křivohlavá
Obedience fena
Alrisha Satis Sumnium - Denisa Smíšková
Aluca Esuatty - Petra Sedláčková
Draco Esme Wonderfull Dream - Petra Sedláčková
Pasení pes
Allyx Nene Lili - Kristýna Matoušková
Duke Foderra - Petra Opočenská
Irish Castlewood Skyfrel - Tereza Štursová
Pasení fena
Indy in the Black Night - Markéta Longauerová
Nara Dajavera - Martina Donátová
Phoenix Nessies Spirit - Daniela Rájová
Sportovní kynologie pes
Anthony Hop Skins Zamunda - Zuzana Fialová
Demolition Man Nica Bohemica - Monika Panznerová
Great Gori Hola Hopa - Zuzana Kratochvílová
Sportovní kynologie fena
Any One Chitra Star - Andrea Hráčková
Bomb Blaster Nica Bohemica - Monika Panznerová
Výstavy pes
Boomerang Amona Canis - Soňa Lichnovská
Carry On Be Orlica - Gabriela Slepičková
Wedgewood's Warrior Within Sneaks Thru The Night - Karolína Pincová
Výstavy fena
Fantasy Meadows Legemond - Klára Babová
Gloria Principis Regina Canum - Pavel Vácha
White and Black Gasko Prim - Klára Babová
Záchranařina pes
A Need for Speed Crazy Pack - Iveta Matzenauerová
Bikar Reesheja - Pavla Zamykalová
Great Gori Hola Hopa - Zuzana Kratochvílová
Záchranařina fena
Euphoria Oaklet's dogstory - Robert Goldwein
Všestranná fena
Freestyle Fox Royal Fellow - Alena Smolíková